Něco o nás - milujeme královské pudly

Naše Chovatelská stanice AV Pes se specializuje na chov Královských Pudlů a to již 10 let

Naše chovatelská stanice odchovala již DVA uspěšné vrhy štěňat.

PRVNÍ VRH - Odchováno 7 bílých štěňat  - 2 fenečky + 5 psů

                       Krytí - Agáta Berberis Carpatica + Tony White Envisan

DRUHÝ VRH - Odchováno 5 bílých a 2 stříbrná štěňata - 2 stříbrné a 2 bílé fenečky + 3 bílí psi

                         Krytí - Agáta Berberis Carpatica + Amor Tefibo Design

 

 

 

Historie projektu Chovatelské stanice AV Pes

Už od prvopočátku jsem chtěla vystavovat nádherné psy a proto jsem si pořídila Pudla bílého Královského výstavního. Byl to můj sen a já jsem si svůj sen splnila. Před tím než jsem si pořídila Agátu, jsem přečetla mnoho knih o vystavování psů a velice mne tato myšlenka mít nádherného psa, kterého budou lidé obdivovat, ovlivnila na celý život. Abych si mohla Agátu pořídit, musela jsem si na ní půjčit část peněz, protože tím, že je toto plemeno výstavní, tak tato štěňata jsou dražší. Cena takového štěněte ve dvou měsících, kdy je možné je odebrat od feny je od 30 tisíc korun za pejska. Tato cena je standardní a nestává se když mají velice kvalitní rodokmen, že cena se sníží, naopak je mnohem vyšší. Má to opodstatněný důvod, tato štěňata mají geneticky dáno od svých kvalitních rodičů, že budou vyhrávat a budou Šampióny. Přiznejme si to, kdo by nechtěl mít doma Šampióna !

Dnes jsem sama chovatelkou a můj sen se splnil. Sama vystavuji Agátu, které dnes je 5 let a v letošním roce v červnu 2013 má chovná fena Agáta porodila svá první nádherná štěňata. Bylo jich 7 jako trpaslíků, 2 fenečky a 5 pejsků. Krásnější pocit jsem nezažila, snad jen když jsem porodila své 2 nádherné děti, dvojčátka Káju a Verunku, kterým je dnes 14 let. Sen se stal skutečností a mě se osobně podařilo, to co jsem si před 5 ti lety přála, odchovat svá první štěňátka. Dnes vím, když si něco moc přejete, sen se vyplní, musíte tomu prostě věřit a dělat vše proto, aby se Váš sen splnil. Splňte si svůj sen a pořiďte si od nás, člena Vaší rodiny a svého Šampióna.

Chovatelská stanice AV Pes vznikla z mého snu a touhy být expertem a specializovat se na chov Pudlů bílých Královských zaměřené na výstavy. Naše MEZINÁRODNĚ CHRÁNĚNÁ CHOVATELSKÁ STANICE AV Pes vznikla 2.4.2013 které jsem majitelkou, pod záštitou PUDL KLUB nezávislé sdružení chovatelů a přátel pudlů v ČR a osobní poradkyní  MVDr.Věrou Vitnerovou a majitelkou psa, otce štěňat TONY WHITE Envisan.

Poděkování: ráda bych touto cestou poděkovala svým dětem -  Verunce a Kájovi, kteří mi s láskou a péčí pomáhají s Agátou a štěňaty, své osobní poradkyni a odbornici na chovná a výstavní plemena psů a velké milovnici psích miláčků MVDr. Věře Vitnerové, za pomoc a odchov prvních našich psích chovanců, Profesorovi Martinovi Litvákovi za profesionální přístup, vytváření webové prezentace, psaní textů, profesionálních fotografií a realizaci technického zázemí chovatelské stanice AV Pes.

 

Náš cílový Klient 

Naši cílový klineti jsou milovníci nádherných a elegantních plemen psů, kteří mají zájem jen o velmi kvalitní plemena psů, mají zájem si pořídit psa, kterého budou vystavovat a kteří chtějí vítěze. V naší chovatelské stanici AV Pes chováme psi, kteří jsou trénovaní a předurčení na výstavy a psi, kteří mají velké předpoklady vyhrávat a stanou se z nich Šampióni a nejen ve své třídě. Pro každého majitele budou naši psi ti nejlepší a nejkrásnější, kteří budou chtít vyhrávat, ale také jsou velmi společenští, elegantní. Stanou se plnohodnotnými členy Vaší rodiny.

Chovatelská stanice AV Pes vznikla na podporu chovu Pudlů Královských u nás v ČR. Cítíme, jako naší povinnost chovat a propagovat toto vyjímečné plemeno Pudlů Královských pro budoucí generace, kteří mají a budou mít zájem pokračovat ve 400 let staré tradici Královského plemene psa. Pokud chcete mít doma velmi kvalitní plemeno psa, které je předurčeno jen vítězit, tak jsme to právě my, kteří Vám vaše nároky na úroveň a eleganci psího miláčka splní.

Je velmi důležité a zásadní pokračovat v tradici chovu tohoto vyjímečného plemene psů, kteří jsou nedílnou součástí lidského života. Je jen na Vás, aby jste i Vy přispěli k pokračování této tradice. My z Chovatelské stanice AV Pes jsme přesvědšeni o tom, že tento projekt ,´´Pudl Královský výstavní´´, je důležitým právě pro Vás a pro budoucnost tohoto plemene.

Jsme přesvědšeni,že pokud si pořídíte právě toto plemeno psa Královského Pudla od nás z AV Psa, už nebudete chtít žádné jiné plemeno psa.